Valmentajaverkosto

Nimi Yritys Erikoistumisalueet www
Aaltolainen Elina Milestone Coaching & Consulting elina.aaltolainen@milestone.fi
http://www.milestone.fi
Aaltonen Olli Legioona Oy olli.aaltonen@legioona.fi
http://www.legioona.fi
Ahonen Risto Valmennus Oy Liitos risto.ahonen@liitos.fi
http://www.liitos.fi/
Alatalo Jaana Elämäntase Oy jaana.alatalo@elamantase.fi
http://www.elamantase.fi
Amnell Nenne Algu Oy nenne.amnell@algu.fi
http://www.algu.fi/
Arikoski Juha MIF Management Institute of Finland Johtoryhmä-, esimies- ja työyhteisövalmennukset sekä työnohjaus juha.arikoski@mif.fi
http://www.mif.fi/fi/
Arola Tuija Aspectum Consulting Oy tuija.arola@aspectum.fi
http://www.aspectum.fi/
Erkinharju Minna Oy Purple Flame Ltd minna@purpleflame.fi
http://www.purpleflame.fi
Europaeus Virpi A.G.G. Value Oy Asiakkuuksien johtaminen, Johtamisen kehittäminen, Myynnin johtaminen ja myyntivalmennus virpi.europaeus@aggvalue.fi
http://www.progrowth.fi
Haapala Jyrki Algu Oy jyrki.haapala@algu.fi
http://www.algu.fi/